0 545 370 84 98 gunayspot@gmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

GÜNAY SPOT ; Konya da spot ve ikinci el eşya alım satım alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Satmak İstediğiniz Eşyaların Fotoğrafını, Whatsapdan bize gönderin. Eşyalarınıza fiyat verelim. Satın Almak İstediğiniz Eşyaların Fotoğrafını, Whatsapdan size gönderelim. Beğenirseniz, sizi mağazamıza davet ederiz. Hiç Kullanılmamış Sıfır Eşyaları Hem Satın Alıyor, Hem de Satışını Yapıyoruz. Kullanılmış İkinci El Eşyaları Hem Satın Alıyor, Hem de Satışını Yapıyoruz.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Hizmetllerimiz Arasında;


ikinci el mobilya, ikinci el televizyon, ikinci el beyaz eşya, ikinci el kanepe, ikinci el buzdolabı, ikinci el koltuk, ikinci el gardrop, ikinci el masa sandalye, ikinci el koltuk takımı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el ofis mobilyaları, ikinci el bahçe mobilyaları, ikinci el yatak odası, ikinci el halı yolluk, ikinci el baza yatak ile diğer tüm ürünlerin alım satımı yer almaktadır.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.HEMEN ARA